درباره ما

«موسسه هنری بانگ آوای سارنگ- باس» و «آکادمی موسیقی باس» از سال ۱۳۹۸ با مدیریت سیدمحمد تنکابنی آغاز به کار کرده است. «باس» در تلاش است که نگاهی تخصصی، علمی و آکادمیک به مقولۀ هنر موسیقی داشته باشد و به طور جزئی به زوایای مختلفی در موسیقی همچون آموزشِ صحیح، تولید آثار صوتی و تصویری موسیقایی، نشر و پخش موسیقی بپردازد.

از منظر «باس»، هیچ فرقی بین سبک­های مختلف موسیقی وجود ندارد و معتقدیم که موسیقی از هر نوعی که باشد، اگر توسط افراد کارشناس و خبره و با حفظ استانداردهای موسیقیایی تولید شده باشد، می­تواند در گوش مخاطبش ماندگار باقی بماند.

کیفیت بسیار مهم است زیرا آثار هنری، سلیقه­ سازی می­کنند. بنابراین هنرمندان، ناشران و تمام دست­اندرکاران هنر در برابر سرنوشت سلیقۀ مخاطب خود مسئول هستند. هنر موسیقی نیز مستثنی از این امر نیست و به همین منظور ما خود را در برابر حافظۀ شنیداری مخاطب مسئول می‌­دانیم.

برای رسیدن به این هدف بزرگ و در راستای بالا بردن سطح علمی و آکادمیک هنر موسیقی، علاوه بر آموزشِ صحیحِ موسیقی و همچنین مشاوره، اجرا و تولید (ضبط استودیویی، تصویربرداری، نشر و پخش) آثار تاثیر گذار، تلاش روزافزون داریم تا با برگزاری کارگاه­های مختلف در رشتۀ موسیقی و همچنین حمایت از پروژه­های مطالعاتی با موضوعات مختلف موسیقی، نقش کوچکی در پیشبرد هنر والای موسیقی در ایران عزیزمان ایفا کنیم.

آشنایی با دپارتمان های «باس»

دپارتمان نشر و پخش

دپارتمان تولید

دپارتمان آموزش

دپارتمان حقوقی