دپارتمان آموزش

آمادگی برای :

school

کنکور کارشناسی ارشد

گروه ایرانی

آموزش تار

آموزش تار

آموزش مبانی موسیقی

آموزش مبانی موسیقی

ردیف موسیقی ایرانی

ردیف موسیقی ایرانی

آهنگسازی بر اساس موسیقی

آهنگسازی بر اساس موسیقی

گروه جهانی

آموزش تئوری موسیقی

آموزش تئوری موسیقی

آموزش ساز شناسی

آموزش ساز شناسی

آموزش کنترپوان

آموزش کنترپوان

آموزش فرم و آنالیز

آموزش فرم و آنالیز

آموزش ارکستراسیون

آموزش ارکستراسیون

آموزش آهنگسازی

آموزش آهنگسازی

با توجه به حساسیت «باس» نسبت به آموزش علمی و صحیح موسیقی، اساتید آموزشگاه از فارغ التحصیلان و متخصصین رشتۀ موسیقی انتخاب شده اند. اعضای تخصصی و علمی «آکادمی موسیقی باس» از اساتید ممتاز دانشگاه هنر تهران و هنرستان موسیقی و دیگر مراکز آموزش عالی منتخب در کشور هستند که یکی از مهم ترین وجه تمایزات این آموزشگاه با دیگر آموزشگاه های موسیقی در کل کشور است. از این رو، «آموزشگاه موسیقی باس» به طور کامل مطلع از نیازهای تخصصی و آکادمیک هنرجویان در تمام سنین است؛ به طوریکه بسیاری از هنرجویانی که قصد ادامه تحصیل در رشته موسیقی را دارند، چه در هنرستان موسیقی و چه در دانشگاههای موسیقی داخل و یا خارج کشور، از امکانات تخصصی آموزشگاه موسیقی باس بهره برده و میبرند.

«باس» مفتخر است که فرایند آموزش را به گونه ای ارائه کند که طبق سرفصل های ارائه شده توسط دانشگاه های معتبر انگلیسی زبان و همچنین سرفصل های مصوب رشتۀ موسیقی در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد. حضور اساتید برجسته از مراکز علمی کشور در کادر آموزشی «باس»، باعث شده است تا برنامه ریزی آموزشی و محتوای کلاس ها بر اساس استانداردهای دانشگاهی، برای متقاضیان آزمون های ورودی هنرستان های موسیقی، کنکور کارشناسی هنر شاخۀ موسیقی و کنکور کارشناسی ارشد موسیقی (کلیه گرایش ها)، قابل استفاده و بهره برداری باشد.

در «آموزشگاه موسیقی باس» سازهای ایرانی و کلاسیک و دیگر دوره های موسیقی برای تمام گروه های سنی (کودکان و بزرگسالان)، ارائه میشود؛ از جمله موسیقی کودک، آموزش تار، آموزش سه تار، آموزش سنتور، آموزش کمانچه، آموزش دف، آموزش تمبک، آموزش ویلن کلاسیک، آموزش گیتار، آموزش پیانو، آموزش ویولا، آموزش آواز گروهی (کُر)، آموزش آواز ایرانی، آموزش آواز کلاسیک، آموزش گروه نوازی سازهای زهی، آموزش گروه نوازی سازهای ایرانی، آموزش تئوری موسیقی، آموزش سلفژ، آموزش هارمونی، آموزش کنترپوان، آموزش فرم، آموزش ارکستراسیون و آموزش آهنگسازی.

کلاس های آموزشی نوازندگی انواع سازها (ایرانی و کلاسیک) به طور خصوصی، و کلاس های نظری و تخصصی همچون تئوری موسیقی، هارمونی، کنترپوان، فرم، ارکستراسیون، سلفژ، آهنگسازی و… به دو شیوه ی خصوصی و نیمه گروهی برگزار می شود. شایان ذکر است اساتید از بروز ترین شیوه های آموزشی استفاده می نمایند تا مسیر یادگیری برای شما آسان و کوتاه طی شود.

دپارتمان تولید
دپارتمان حقوقی